Kontrast: 
A 
A 
Czcionka: 
A- A+
Oficjalny Serwis Internetowy
25 września 2017. imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Biuletyn Informacji Publicznej Strona Główna

Pałac w Woli Rasztowskiej

Dawna siedziba letnia króla Jana III Sobieskiego, przekazany rodzinie Chrzanowskich, obecnie mieści się tam Szkoła Podstawowa.

Dom św. siostry Faustyny Kowalskiej

Dom w Ostrówku, do którego w lipcu 1924 r. przyjechała Helena Kowalska, pochodzi z początku XX wieku.

Rzeka Rządza w Gminie Klembów

Malownicze tereny przyrzecza zachęcają do spacerów, wypraw rowerowych i konnych oraz spływów kajakowych.

Rzeka Rządza z lotu ptaka w Starym Kraszewie

Wiosenne rozlewiska na rzece Rządzy są istnym rajem dla przylatujących po zimie m.in. bocianów, kaczek i innych ptaków.

Park Rekreacyjny wraz z Ośrodkiem Zdrowia w Ostrówku

Na terenie parku jest plac zabaw, scena, chodniki wraz z ławkami - wszystko do użytku mieszkańców, jak i dla gości z poza gminy.

Stacja uzdatniania wody w Klembowie.

Sieć wodociągowa w 9 miejscowościach (74,9 km).

ePUAP - Elektoroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Unia Europejska
  × strona główna
Herb
Położenie
Rys historyczny
Tereny inwestycyjne
Walory turystyczne
Edukacja
Służba zdrowia
Kultura
Organizacje pozarządowe - NGO
Policja
Gospodarka odpadami
Zakład Gospodarki Komunalnej
GOPS
Wójt Gminy
Urząd Gminy
Kontakt
Rada Gminy
Sołtysi Gminy
PROJEKTY Z UE
Strategia Rozwoju
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Wzory Dokumentów
Tabliczki adresowe
Orlik
Nordic Waling
Wyprawa z naturą i kulturą
MRIC_logo
sławni ludzie z naszej gminy

YouTube - Gmina Klembów

Facebook - Gmina Klembów
«Kontakt»

URZĄD GMINY W KLEMBOWIE

ul. Gen. Fr. Żymirskiego 38
05-205 Klembów
www.klembow.pl

Zadzwoń 29 753 88 00 Zadzwoń 29 777 90 85 Napisz urzad@klembow.pl


Numery telefonów Urzędu Gminy w Klembowie

Imię i nazwisko
Nr pokoju
Adres e-mail
Nr telefonu
Biuro Obsługi Interesanta - BOI
Beata Szydłowska
- (parter)
urzad@klembow.pl
29 753 88 00
Informatyk - IG
Jarosław Przybysz
1 (parter)
informatyk@klembow.pl
29 753 88 01
Grzegorz Adamski
1 (parter)
g.adamski@klembow.pl
29 753 88 01
Zarządzanie kryzysowe, OSP - OC
Łukasz Bala
2 (parter)
l.bala@klembow.pl
29 753 88 02
Kierownik Referatu - GOŚ, Zagospodarowanie przestrzenne
Agnieszka Nowicka
2 (parter)
planowanie@klembow.pl
29 753 88 02
Urząd Stanu Cywilnego, dowody osobiste - USC
Cecylia Pakoca
3 (parter)
usc@klembow.pl
29 753 88 03
Ewidencja ludności, działalność gospodarcza - EL
Renata Baran
3 (parter)
ewidencja@klembow.pl
29 753 88 04
Podatki - RPF
Małgorzata Wyszyńska
4 (parter)
podatki@klembow.pl
29 753 88 05
Monika Michalska
4 (parter)
m.michalska@klembow.pl
29 753 88 05
Kasa - RPF
Magdalena Górecka
4 (parter)
m.gorecka@klembow.pl
29 753 88 06
Gospodarka nieruchomościami - GOŚ
Dorota Bala
5 (parter)
d.bala@klembow.pl
29 753 88 07
Olga Bieniek
5 (parter)
olgabieniek@klembow.pl
29 753 88 07
Inwestycje - RI
Robert Jabłoński
6 (parter)
r.jablonski@klembow.pl
29 753 88 08
Piotr Grabski
6 (parter)
p.grabski@klembow.pl
29 753 88 08
Kierownik Referatu - RI
Mariusz Koryciński
7 (parter)
inwestycje@klembow.pl
29 753 88 09
Gospodarka odpadami - GOŚ
Sylwia Augustyniak
8 (parter)
odpady@klembow.pl
29 753 88 10
Ochrona Środowiska - GOŚ
Marta Podsiadły
8 (parter)
ochronasrodowiska@klembow.pl
29 753 88 11
Księgowość - RPF
Elżbieta Mlonek
12 (piętro)
e.mlonek@klembow.pl
29 753 88 12
Bożena Tarach
12 (piętro)
b.tarach@klembow.pl
29 753 88 12
Elżbieta Sylwestrzuk
12 (piętro)
e.sylwestrzuk@klembow.pl
29 753 88 12
Skarbnik Gminy - RPF
Teresa Dzwonkowska
12a (piętro)
skarbnik@klembow.pl
29 753 88 13
Obsługa rady - OR
Agnieszka Adamczyk
13 (piętro)
obslugarady@klembow.pl
29 753 88 14
Asystent Wójta, Promocja - AW
Artur Dzięcioł
14 (piętro)
promocja@klembow.pl
29 753 88 15
Stanowisko ds. środków zewnętrznych - ŚZ
Magdalena Bieniek
14 (piętro)
projekty@klembow.pl
29 753 88 15
Zamówienia publiczne - ZP
Wojciech Frąckiewicz
14 (piętro)
zamowienia@klembow.pl
29 753 88 16
Wójt Gminy - WG
Rafał Mathiak
15 (piętro)
wojt@klembow.pl
29 753 88 17
Sekretarz Gminy - SG
Agnieszka Sosnowska
17 (piętro)
sekretarz@klembow.pl
29 753 88 18
Przewodniczący Rady Gminy
Tadeusz Wojda
18 (piętro)
rada@klembow.pl
29 753 88 19
 
 
 


Linia Autobusowa Radzymin - Klembów


SPSMS
Profil Zaufany

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA