Kontrast: 
A 
A 
Czcionka: 
A- A+
Oficjalny Serwis Internetowy
30 maja 2017. imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Biuletyn Informacji Publicznej Strona Główna

Pałac w Woli Rasztowskiej

Dawna siedziba letnia króla Jana III Sobieskiego, przekazany rodzinie Chrzanowskich, obecnie mieści się tam Szkoła Podstawowa.

Dom św. siostry Faustyny Kowalskiej

Dom w Ostrówku, do którego w lipcu 1924 r. przyjechała Helena Kowalska, pochodzi z początku XX wieku.

Rzeka Rządza w Gminie Klembów

Malownicze tereny przyrzecza zachęcają do spacerów, wypraw rowerowych i konnych oraz spływów kajakowych.

Rzeka Rządza z lotu ptaka w Starym Kraszewie

Wiosenne rozlewiska na rzece Rządzy są istnym rajem dla przylatujących po zimie m.in. bocianów, kaczek i innych ptaków.

Park Rekreacyjny wraz z Ośrodkiem Zdrowia w Ostrówku

Na terenie parku jest plac zabaw, scena, chodniki wraz z ławkami - wszystko do użytku mieszkańców, jak i dla gości z poza gminy.

Stacja uzdatniania wody w Klembowie.

Sieć wodociągowa w 9 miejscowościach (74,9 km).

ePUAP - Elektoroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Unia Europejska
  × strona główna
Herb
Położenie
Rys historyczny
Tereny inwestycyjne
Przyroda i turystyka
Edukacja
Służba zdrowia
Kultura
Organizacje pozarządowe - NGO
Policja
Gospodarka odpadami
Zakład Gospodarki Komunalnej
GOPS
Wójt Gminy
Urząd Gminy
Rada Gminy
Sołtysi Gminy
PROJEKTY Z UE
Strategia Rozwoju
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Wzory Dokumentów
Tabliczki adresowe
VII Bieg Cichociemnych
Nordic Waling
Wyprawa z naturą i kulturą
MRIC_logo
sławni ludzie z naszej gminy

YouTube - Gmina Klembów

Facebook - Gmina Klembów
«GOPS»

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KLEMBOWIE

Kierownik - Tamara Barańska
ul. Gen. Fr. Żymirskiego 38
05-205 Klembów
www.gops.klembow.pl

Zadzwoń 29 777 92 40 Napisz gops@klembow.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
(dzień wewnętrzny)


Numery telefonów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Klembowie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nr telefonu
Świadczenia rodzinne, Fundusz alimentacyjny, Świadczenie wychowawcze (500+)
Anna Krawczyk
a.krawczyk@klembow.pl
29 753 88 21
Marta Michalik
m.michalika@klembow.pl
29 753 88 21
Marzena Stryjek
m.stryjek@klembow.pl
29 753 88 25
Karty dużej rodziny
Ewelina Kurek
e.kurek@klembow.pl
29 753 88 22
Pracownicy socjalni
Hanna Cudna
h.cudna@klembow.pl
29 753 88 23
Agnieszka Gietka-Barańska
a.gietka@klembow.pl
29 753 88 23
Pracownicy socjalni, Asystent rodziny
Danuta Gudalewicz
d.gudalewicz@klembow.pl
29 753 88 24
Ewa Witkowska
e.witkowska@klembow.pl
29 753 88 24
Dorota Michniewicz-Stryjek
d.michniewicz@klembow.pl
29 753 88 24
Kierownik
Tamara Barańska
gops@klembow.pl
29 753 88 26
Księgowość
Małgorzata Borczyńska
m.borczynska@klembow.pl
29 753 88 27
Magdalena Wojdyna
m.wojdyna@klembow.pl
29 753 88 22
 
 
 


Linia Autobusowa Radzymin - Klembów


SPSMS
Profil Zaufany

<<   Maj   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA